cover

Download Songs Mimi Man�� Szukam Wiatru Spinache Remix only for review course, Buy Cassette or CD / VCD original from the album Mimi Man�� Szukam Wiatru Spinache Remix or use Personal Tone / I-RING / Ring Back Tone in recognition that they can still work to create other new songs. DMCA Removal Requests Send to
Download Full Album songs For Android Mimi Man�� Szukam Wiatru Spinache Remix Click Here

Title : Mimi Manú - Szukam wiatru (Spinache remix)
Description : Spinache fb: /spinache.music
Mimi Manú fb: /mimimanumusic

Step RecordsTV prezentuje remix pierwszego singla zapowiadającego debiutancki albumu Mimi Manu, który powstaje we współpracy z Aloha Entertainment i Lavoholics.
- Współpracę z zespołem Mimi Manú rozpocząłem w połowie 2011 roku, kiedy wspólnie przygotowywaliśmy materiał na koncert Ortega Cartel/Lavoholics w Palladium. Aktualnie, z dużą intensywnością przygotowujemy się do koncertów promujących mój solowy album, który ukaże się na jesień -- informuje Spinache.

- Moja interpretacja „Szukam Wiatru" to delikatny ukłon w stronę polskiej muzyki rozrywkowej z przełomu lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych. Przygotowując remix chciałem zbliżyć się do klimatu polskich albumów wydawanych na winylu. Klasyka, której słuchałem z tłoczeń Pronitu i której wpływy nadal można znaleźć w mojej muzyce -- dodaje artysta.

Title: Szukam wiatru ;
Artist: Mimi Manú ;
Producer: Spinache ;
Lyrics: Mimi Manu ;
Download as MP3 | Download as MP4 | Fast Download