cover

Welcome to listen to the song "Příběhy Z Neznámé Prahy Petr Ryska Tedxyouth Prague". If this song is the copyright belongs to you, please send a DMCA removal request by e-mail to: , we will process at least 72 hours after we received your mail. For fast report of DMCA removal, you can report by click DMCA Report button below.

Title : Příběhy z neznámé Prahy | Petr Ryska | [email protected]
Description : Petr je zakladatel projektu Praha neznámá a Prahu zná lépe než své boty. Ve své řeči povypráví, jak se snaží pochopit duši města i jeho obyvatele. To vše také osobním kontaktem, který mu umožňuje objevit i to, co běžnému návštěvníkovi zůstává skryto.

Petr je povoláním úředník. Potkat ho však můžete jako průvodce Prahou. Již od dětství se rád prochází celou Prahu a postupně navštívil všech 112 pražských čtvrtí. Kde se obeznamoval nejen s architekturou ale i s jejich atmosférou. Vždy tíhnul k městům a prostoru. Studoval městskou dopravu a také cestovní ruch, chtěl se věnovat i dějinám umění, ale to už nestihl.

This talk was given at a TEDx event using the TED conference format but independently organized by a local community. Learn more at http://ted.com/tedx
Download as MP3 | Download as MP4